• Zamów telefonicznie: 501 293 653
 • Koszyk
neuLash

Ta zaawansowana formuła zawiera polipeptydy uzyskane metodami inżynierii biologicznej, niezbędne proteiny, witaminy i składniki wzbogacające, które pobudzają rzęsy aby były bardziej błyszczące, eleganckie i dłuższe. Wzbogacona o Active Eyelash Technology™, pomaga rzęsom krótkim, cienkim, i rzadkim osiągnąć widoczny rezultat: bogatego, delikatnego, obszernego, i grubszego wyglądu w 30 dni.

 • 60 Day Supply 3.2 mL – 380.00 PLN
 • 120 Day Supply 6 mL – 599.00 PLN
Reviews

Aisha, ShopNBC

Myślałam, że jest trochę drogi, ale chciałam to wypróbować. Człowieku! Jestem taka podekscytowana rezultatami! To niewiarygodne, a ten wasz obrazek przed i po nie oddaje w pełni tych rezultatów jakie w rzeczywistości osiągasz. Używam neuLash przez 3 tygodnie i moje rzęsy na prawdę wyglądają cudownie. Jedyne co teraz używam do delikatne muśnięcie maskary… Fantastycznie! Musisz to zobaczyć, żeby uwierzyć. Dostaję teraz mnóstwo komplementów na temat moich rzęs. Każdemu będę polecać ten produkt!

 

Rosario

Piszę z Panamy, żeby was poinformować, że wasz produkt jest wspaniały i na prawdę działa!!! Przepraszam, że nie zrobiłam zdjęć zanim zaczęłam go używać żeby móc wam je wysłać. Próbowałam różnych rodzajów produktów oferowanych przez rynek aby poprawić wygląd swoich rzęs i po raz pierwszy dotarłam do produktu, który działa. Moi znajomi pytają czy noszę sztuczne rzęsy!

 

Linda

Byłam w Los Angeles aby odebrać nagrodę za całokształt twórczości Lifetime Achievement Award (musiałam ja zdobyć!) i włóczyłam się po Saks i Nieman – tak jak każdy. W Departamencie Urody, zobaczyłam na ladzie wystawiony neuLash i dziewczyny namówiły mnie do spróbowania. Teraz, nie dożyjesz mojego wiek – odnoszę się do tej nagrody za całokształt twórczości w Hollywood – z bardziej realistycznym obrazem tego, co możesz mieć za 150 dolarów! Spędziłam lata 60’te w Londynie, zrywając sztuczne rzęsy z moich powiek. A czasem nawet śpiąc w nich! Jak mogłaby ta mała tubka nie wiadomo czego robić różnice? Ale wpadłam w sidła sprzedaży i spróbowałam. I TO DZIAŁA!!! Po sześciu tygodniach regularnego stosowania, moje rzęsy wyglądają jak sztuczne – to fantastyczne! To produkt, który faktycznie daje to, co obiecuje: jakie to niespotykane? TO DZIAŁA!!

 

Daniele

Nie da się tego opisać, jeśli chodzi o neuLash! Ludzie dosłownie mówią mi, że moje rzęsy są „rozpraszające”! Moja mama żartuje, że odkąd używam neuLash, nikt nie jest w stanie dokończyć swojej pracy! Rzecz w tym, że to nie tylko żart! Dziękuję za sprawienie, że moje rzęsy są takie fantastyczne!

 

Nauka

Przemiana rozpoczyna się wraz z nawilżaniem. Hialuronian sodu, znany ze swoich zdolności do zatrzymywania wody w ilości do 1000 razy przekraczającej jego własną masę, nasyca rzęsy wilgocią, zwiększając miękkość, elastyczność i dodając blasku.

Polipeptydy uzyskane metodami bioinżynierii pomagają wzmocnić i chronić rzęsy. Biotyna, niezbędna witamina B, zabezpiecza rzęsy przed dalszym uszkodzeniem.

Panthenol uzupełnia i odnawia włoski, zwiększając ich elastyczność i odporność dając pełnowymiarowy, wygląd gęstych i zdrowych rzęs. Wyciąg z pestek dyni sprawia, że rzęsy wyglądają na bardziej obszerne.

Gdy rzęsy osiągają swój pełny potencjał, pojawia się wrażenie objętości, długości, podkręcenia i blasku.

How To Use

Stosuj na noc u podstawy górnych rzęs. Gdy już uzyskasz upragniony rezultat, kontynuuj stosowanie neuLash aby utrzymać stan i wygląd swoich rzęs. Stosuj co drugi dzień w przypadku wystąpienia łagodnego mrowienia.

Uwaga: Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj bezpośredniego kontaktu z okiem. Jeżeli wystąpi podrażnienie, spłukać zimną wodą i zaprzestać stosowania. Skonsultuj się z lekarzem jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, jeśli leczysz się z powodów zaburzeń wzroku lub jakichkolwiek problemów okolic ocznych lub jeśli jesteś w trakcie leczenia raka. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ingredients

Woda (aqua), Rhizobian Gum, Hialuronian Godu, Glikol Butelynowy, Hydroksyetyloceluloza, Biotyna, Panthenol, Pantetyna, Hydrolizat glikozoaminoglikanów, Alantoina, Ekstrakt z pestek dyni Cucurbita Pepo, Dipotassium Glycyrrhizate, Alkohol denaturowany, Izopropyl Cloprostenate, Oktapeptyd-2, Tripeptyd miedzi-1, Gliceryna, Olej Sojowy, Lecytyna, Polipeptyd-23, Fenoksyetanol, Chlorfenezyna, Kwas Sorbowy

Before & After
Before & After Images
FAQs
 • Jak długo trzeba czekać aby zobaczyć poprawę w wyglądzie swoich rzęs?
 • Nasz test skuteczności pokazał, ze mijają około 3-4 tygodnie zanim można zobaczyć wyraźny efekt polepszenia wyglądu rzęs.
 • Czy używanie neuLash dwa razy dziennie przyspieszy rezultat?
 • Nie. neuLash jest stworzony aby pomóc uzyskać zdrowszy, gęstszy wygląd rzęs przy aplikacji jeden raz dziennie, częstsze stosowanie nie jest potrzebne ani zalecane.
 • Co sie stanie jeśli zapomnę użyć neuLash na noc?
 • Jeśli zapomnisz i opuścisz zastosowanie wieczorem, zastosuj produkt rano. Niemniej jednak, regularność w stosowaniu to klucz do uzyskania szybszych i lepszych rezultatów.
 • Czy stosowanie neuLash jest bezpieczne?
 • neuLash został okulistycznie i dermatologicznie przebadany i uznany za bezpieczny i nieszkodliwy. Niemniej jednak, żadna z osób badanych nie była w ciąży i nie karmiła piersią. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed rozpoczęciem stosowania produktu proszę skonsultuj się ze swoim lekarzem. Jak przy każdym produkcie kosmetycznym, pojedyncze osoby mogą być uczulone na jeden lub więcej składników w tej formule. Jeśli podejrzewasz reakcję alergiczną, przerwij stosowanie i od razu skonsultuj się ze swoim lekarzem.
 • Używam neuLash od jakiegoś czasu i zauważyłam, że skóra u podstawy moich rzęs lekko się zaciemniła. Co powinnam zrobić?
 • neuLash nie należy stosować bezpośrednio na skórę. Żadne zaciemnienie na skórze nie powinno wystąpić. W przypadku gdy występuje niepożądane zaciemnienie należy przerwać stosowanie produktu.
 • Czy mężczyźni mogą używać neuLash?
 • Produkt jest uniwersalny, a formuła jest czysta i przejrzysta, co czyni ją idealną również dla mężczyzn.
 • Co się stanie jeśli przestanę stosować neuLash?
 • Gdy już uzyskasz upragniony wygląd swoich rzęs, zaleca się kontynuowanie stosowania neuLash 2-3 razy w tygodniu aby utrzymać wygląd i stan rzęs.
 • Co powinnam zrobić, gdy przez przypadek neuLash dostanie się do mojego oka?
 • W przypadku bezpośredniego kontaktu z okiem, spłucz duża ilością wody. Jeśli podrażnienie spowodowane bezpośrednim kontaktem pojawia się i nie ustępuje, natychmiast skonsultuj się ze swoim lekarzem.
 • Czy to normalne, że czuję lekkie mrowienie na linii moich rzęs gdy aplikuję neuLash?
 • Niektórzy klienci zgłosili odczuwanie lekkiego mrowienia podczas aplikacji. Powinno ono ustąpić po kilku minutach a z czasem przy regularnym stosowaniu powinno zniknąć zupełnie. Jeśli mrowienie nie ustępuje lub tez uczucie to jest połączone z zaczerwienieniem lub/i podrażnieniem, przerwij stosowanie produktu i skonsultuj się ze swoim lekarzem.
 • Czy mogę stosować neuLash gdy noszę soczewki kontaktowe?
 • Tak. neuLash jest przebadany okulistycznie i uznany za bezpieczny i niedrażniący, co sprawia, że jest idealny również dla osób noszących soczewki kontaktowe.
 • Czy mogę używać neuLash gdy mam przedłużone rzęsy?
 • Tak. neuLash to wspaniała mieszanka składników odżywczych, odpowiednia do stosowania przy przedłużonych rzęsach.
 • Czy mogę używać neuLash gdy jestem w ciąży lub karmię piersią?
 • Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią zalecamy skonsultowanie użycia produktu z lekarzem.